Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rimbo HK Roslagen
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Rimbo HK Roslagen.
Rimbo HK
Följ oss för uppdateringarTräning P14 (födda 09-10)
Träning P8 (födda 15-16) F7 (födda 16)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning P12 (födda 11-12)
HK Tyrold (hemma) A-lag Herrar
Golvtork till herrlaget F13 (födda 10-11)
Träning Bollek (födda 2019-2020)
Hammarby IF HF (borta) Herrjuniorer (födda 04-06)
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Föräldrarmöte P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
HF SIF (hemma) Herrjuniorer (födda 04-06)
Träning A-lag Herrar
Träning F11 (födda 12)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Herrar
Träning Utvecklingslag (HK Roslagen)
Träning A-lag Damer
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P12 (födda 11-12)
Träning F11 (födda 12)
Träning F16 (födda 07-09)
Träning F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Damer
Träning Utvecklingslag (HK Roslagen)
Träning A-lag Herrar
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P8 (födda 15-16) F7 (födda 16)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning P12 (födda 11-12)
Täby HBK (borta) A-lag Herrar
Norrtulls SK (borta) Utvecklingslag (HK Roslagen)
Nattvandring F16 (födda 07-09)
Rimbo HK (hemma) F9 (födda 14-15)
Vassunda IF (hemma) P12 (födda 11-12)
Kungsängens SK (borta) P12 (födda 11-12)
Vallentuna HK (hemma) F11 (födda 12)
Årsta AIK Handbollförening Blå 2 6 mot 6 (borta) P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
Åkersberga HK (borta) P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
Uppsala HK 2 (borta) P12 (födda 11-12)
Årsta AIK Handbollförening Blå 2 6 mot 6 (borta) P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
Djurgårdens IF HF (hemma) A-lag Damer
Spånga HK 3 (hemma) P12 (födda 11-12)
Tyresö Handboll 3 (borta) P16 (födda 07-08)
Kungsängens SK (hemma) F13 (födda 10-11)
Träning Bollek (födda 2019-2020)
Uppsala HK 2 (borta) F16 (födda 07-09)
Djurgårdshof IK Blå (borta) F11 (födda 12)
HK Cliff Gul (borta) F11 (födda 12)
HK Ceres Norrtälje (borta) P14 (födda 09-10)
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning F16 (födda 07-09)
Träning F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Damer
Träning A-lag Herrar
Träning F11 (födda 12)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Herrar
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P12 (födda 11-12)
Träning F11 (födda 12)
Träning F16 (födda 07-09)
Träning F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Damer
Träning Utvecklingslag (HK Roslagen)
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Herrar
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P8 (födda 15-16) F7 (födda 16)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning P12 (födda 11-12)
USM Steg 4 P14 (födda 09-10)
Uppsala HK Östra 6 mot 6 (hemma) P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
AIK 6 mot 6 (borta) P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
Åkersberga HK (borta) F13 (födda 10-11)
Örebro SK U 2 (hemma) P14 (födda 09-10)
Spånga HK (hemma) Utvecklingslag (HK Roslagen)
HP Tibro (borta) P14 (födda 09-10)
Träning Bollek (födda 2019-2020)
Årsta AIK HF (hemma) P14 (födda 09-10)
Haninge HK 2 (borta) F16 (födda 07-09)
Sollentuna HK (borta) P14 (födda 09-10)
Uppsala HK (borta) Herrjuniorer (födda 04-06)
Vassunda IF (borta) A-lag Damer
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Lidingö SK (hemma) F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Damer
Vassunda IF (borta) Herrjuniorer (födda 04-06)
Träning A-lag Herrar
Träning F11 (födda 12)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Herrmatch och middag tillsammans! F13 (födda 10-11)
Hallstahammars SK HK (hemma) A-lag Herrar
Träning Utvecklingslag (HK Roslagen)
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P12 (födda 11-12)
Träning F11 (födda 12)
Träning F16 (födda 07-09)
Träning F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Damer
Träning Utvecklingslag (HK Roslagen)
Träning A-lag Herrar
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P8 (födda 15-16) F7 (födda 16)
Träning P16 (födda 07-08)
Föräldramöte P8 (födda 15-16) F7 (födda 16)
Träning P12 (födda 11-12)
USM, steg 4 F13 (födda 10-11)
Åkersberga HK (hemma) F11 (födda 12)
Vallentuna HK (hemma) F11 (födda 12)
Sollentuna HK (hemma) P12 (födda 11-12)
Vallentuna HK (borta) P12 (födda 11-12)
Lidingö SK (hemma) P12 (födda 11-12)
Spånga HK (hemma) F11 (födda 12)
Rimbo HK (hemma) F9 (födda 14-15)
Skå IK 1 (hemma) P12 (födda 11-12)
Täby HBK 3 (hemma) P16 (födda 07-08)
Solna HF (hemma) A-lag Damer
Inspring tillsammans med damlaget F11 (födda 12)
Bålsta IF (borta) F13 (födda 10-11)
Huddinge HK 3 (hemma) F16 (födda 07-09)
FIRA SERIEVINST A-lag Damer
USM, steg 4 F13 (födda 10-11)
Träning Bollek (födda 2019-2020)
Sollentuna Handbollsklubb Flickor 6 mot 6 (borta) P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
Bålsta IF 2 6 mot 6 (borta) P10 (födda 13-14) och F10 (födda 13)
IFK Rättvik HK (borta) F13 (födda 10-11)
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning F16 (födda 07-09)
Träning A-lag Herrar
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
Träning F13 (födda 10-11)
Träning A-lag Herrar
Träning Utvecklingslag (HK Roslagen)
Träning F9 (födda 14-15)
Träning P12 (födda 11-12)
Träning Utvecklingslag (HK Roslagen)
Träning P14 (födda 09-10)
Träning P16 (födda 07-08)
https://www.rimbohk.com/
Välj aktiviteter
https://www.rimbohk.com/
Mars 2024